czslevovykod.com
Hlavní strana všechny obchody Onlineshop Slevový kód
Hodnotit
4.6 / 525 Hlasování

Onlineshop je jedna z největších online nákupních platforem v České republice, funguje od roku 2007 a nyní je kompletní online nákupní platformou. Onlineshop si klade za cíl poskytovat zákazníkům širokou škálu produktů. Onlineshop má více než 50 000 položek, které lze objednat přímo v internetovém obchodě, a existuje více položek, které lze rezervovat. Onlineshop Od roku 2020 se roční tržby zvýšily o 30-60 % oproti loňskému roku a celkové tržby přesáhly 1 miliardu Kč. Onlineshop vyhrál třikrát za sebou ocenění nejoblíbenější nákupní platformy. Onlineshop stále tvrdě pracuje a těší se, že zákazníkům přinese lepší a pohodlnější nakupování.

Zadejte Onlineshop kód kupónu

Statistiky Onlineshop

Všechny nabídky 21
Slevové kódy 0
Nabídky 21
Maximální sleva 80%
Naposledy aktualizováno Prosinec 2021

Nejlepší nabídka

  • 5% Sleva Na Celý Web | Vansprint
  • Saunové Doplňky Od + € 16,00 Na Webu Sauna Bien Etre
  • Slevový Kód BLACK FRIDAY Až 80% Sleva: 【FRIDAY20CZ】| Zalando Lounge
  • 20% N Plus Značku Tescoma V Onlineshop.cz
  • Získat 10% Na Vybrané Produkty Značky Concept V Onlineshop.cz

Onlineshop Slevový kód a Promo Kód Prosinec 2021

Ušetřete ještě více s 21 nabídkami Onlineshop Slevový kód a Slevový Kupón. Můžete také zkontrolovat 5% Sleva Na Celý Web | Vansprint a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Slevy 21
  • nabídky 21
  • Doprava zdarma 1

FAQ for Onlineshop

Nabízí Onlineshop slevy na nákupy?

Všechny online produkty Onlineshop se v případě slev zobrazí přímo a zákazníci mohou nakupovat přímo podle svých potřeb, samozřejmě, předpokladem je, že uživatelé webu Onlineshop jsou registrováni. Tyto slevy nebudou vždy existovat, takže zákazníci, kteří potřebují produkty, si musí pospíšit. Za druhé, Onlineshop zajistí nákup nákupních kuponů. Zákazníci si mohou zakoupit nákupní poukazy na oficiálních stránkách Onlineshop a nákupní poukazy přímo odečítají část produktů vybraných zákazníky. Stojí za zmínku, že Onlineshop bude u některých produktů nabízet dopravu zdarma.

Může Onlineshop přijímat vrácení?

Poté, co zákazník dokončí objednávku v internetovém obchodě Onlineshop, má dle českého práva zákazník právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů, tedy požadovat vrácení. Onlineshop provede proces vrácení podle požadavku zákazníka. Nejprve musí zákazník do 14 dnů vrátit přijaté zboží Onlineshop a zároveň musí nést logistický poplatek. Současně, pokud bude Onlineshop zkontrolován a zjistí se, že vrácený produkt je poškozený, zákazník ponese kompenzační poplatek nebo Onlineshop odmítne vrátit peníze.

Onlineshop Podporuje platby na splátky?

Onlineshop může poskytovat zásady splátek. Za prvé, množství produktů zakoupených zákazníky na Onlineshop musí být alespoň 2000 Kč, poté si zákazníci mohou vybrat možnost platby na splátky. Na oficiálních stránkách Onlineshop vyberte Hello Bank. Zákazníci poskytnou informace o své bankovní kartě a certifikaci kreditu a zvolí dobu splácení. Onlineshop bude souhlasit s platbou ve splátkách poté, co to banka schválí, a upozorní zákazníka, aby zaplatil SMS každý následující den splatnosti.

Poskytuje Onlineshop pojištění pro produkty zakoupené zákazníky?

Onlineshop poskytne zákazníkům pojištění proti náhodnému poškození a krádeži. Za prvé, u dlouhodobých produktů zakoupených od Onlineshop bude Onlineshop ve výchozím nastavení poskytovat 2letý záruční servis. Pokud v posledních 2 letech zákazníci narazí na náhodné poškození produktu během používání, stačí předložit příslušný doklad o koupi, Onlineshop přijede opravit nebo zákazník zašle produkt Onlineshop a [MERCHANTNAME ] se rozhodne jej opravit nebo vyměnit. Zákazníci musí platit logistické náklady. Pokud se zákazník bohužel setká s krádeží, která má za následek ztrátu produktu zakoupeného u Onlineshop, stačí mu pouze poskytnout informace o alarmu a po potvrzení Onlineshop ztracený produkt znovu zašle zákazníkovi.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.