czslevovykod.com
Hlavní strana všechny obchody Blackcomb Slevový kód
Hodnotit
3.7 / 133 Hlasování

Společnost Blackcomb byla založena v roce 2001 a vždy se zaměřovala na prodejní model online operací. Blackcomb je jedním z největších obchodníků s elektronikou v České republice, který poskytuje produkty včetně sportu, oblečení, módy, doplňků a dalších. Zpočátku se Blackcomb věnoval pouze výrobě produktů sportovních značek a postupem času Blackcomb svůj záběr dále rozšiřoval. Nyní Blackcomb doufá, že bude zákazníkům poskytovat produkty a služby nejvyšší kvality a usiluje o co nejhospodárnější produkty pro zákazníky.

Zadejte Blackcomb kód kupónu

Statistiky Blackcomb

Všechny nabídky 11
Slevové kódy 0
Nabídky 11
Maximální sleva 80%
Naposledy aktualizováno Prosinec 2021

Nejlepší nabídka

  • 5% Sleva Na Celý Web | Vansprint
  • Saunové Doplňky Od + € 16,00 Na Webu Sauna Bien Etre
  • Slevový Kód BLACK FRIDAY Až 80% Sleva: 【FRIDAY20CZ】| Zalando Lounge
  • Výprodej Až Do : 70% Na Vše Od BLACKCOMB
  • Slevy : 40% Na BLACKCOMB

Blackcomb Slevový kód a Promo Kód Prosinec 2021

Ušetřete ještě více s 11 nabídkami Blackcomb Slevový kód a Slevový Kupón. Můžete také zkontrolovat 5% Sleva Na Celý Web | Vansprint a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Slevy 11
  • nabídky 11
  • Doprava zdarma 1

FAQ for Blackcomb

Může Blackcomb poskytovat dopravu zdarma?

Za prvé, pokud částka objednávky všech zákazníků přesáhne 1 990 juanů, Blackcomb poskytne těmto objednávkám dopravu zdarma. Objednávky pod touto cenou Blackcomb budou zákazníkům účtovat dodatečné logistické náklady. Za normálních okolností Blackcomb odešle zboží do 3 pracovních dnů po úspěšném zaplacení objednávky zákazníka. Blackcomb si vybere různé kurýry podle vzdálenosti místa dodání a poplatky se budou lišit.

Blackcomb Jaké platební metody jsou podporovány?

Všechny objednávky provedené zákazníky na oficiálních stránkách Blackcomb lze zaplatit prostřednictvím mezinárodních platebních metod, jako jsou kreditní karty, karty UnionPay, debetní karty a Paypal. Současně Blackcomb podporuje také platbu na dobírku. Pokud zákazník potřebuje platbu na dobírku, můžete zvolit platbu na dobírku u způsobu platby, poté [JMÉNO OBCHODNÍKA] bude zákazníkovi účtovat po doručení. Je třeba poznamenat, že logistické náklady spojené s dobírkou musí uhradit zákazník.

Blackcomb Máte slevy na první objednávku a narozeninové slevy?

Blackcomb poskytne 20% slevu zákazníkům, kteří zadají objednávku poprvé. Zákazníkům stačí zaregistrovat informace na oficiálních stránkách Blackcomb a poté si mohou poprvé kupony zakoupit. Zákazníci si zároveň mohou nastavit své vlastní narozeniny. Blackcomb dá zákazníkům v týdnu jejich narozenin 30% slevový kupón, který lze použít na jakoukoli objednávku produktu.

Jaké jsou záruční zásady Blackcomb?

Mnoho outdoorových sportovních produktů od Blackcomb bude zákazníkům poskytovat záruční servis. Od chvíle, kdy zákazník obdrží produkt Blackcomb, poskytne Blackcomb záruční servis na místě do 3 let. Zákazníci musí pouze vysvětlit situaci zákaznickému servisu Blackcomb, pokud se zaměstnanci Blackcomb dostaví na adresu uvedenou zákazníkem, aby provedli záruku během záruční doby. Náklady na záruku budou nižší než náklady na běžné opravy, ale i tak je musí nést zákazník.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.